Lajme

Çitaku: Messi po largohet nga Barcelona, unë po kthehem në PDK

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku e ka bërë të ditur rikthimin e saj në PDK me një mënyrë të veçantë, raporton FrontOnline.

Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook e ka lidhur rikthimin e saj në parti me lajmin se Lionel Messi tani po largohet nga ekipi i Barcelones.

“Messi po largohet nga Barcelona, e unë po kthehem në PDK”, ka shkruar Çitaku.

Kujtojmë se sot PDK ka zgjedhur kryesinë e re të partisë.

Në vazhdim i gjeni emrat e ri të Kryesisë:

Nënkryetarë: Vlora Citaku, Ramë Buja, Enver Hoxhaj dhe Uran Ismaili.

Ndërkaq, anëtarë janë: Bernar Nikaj, Donika Shahini, Jakup Nura, Bekim Qollaku, Nexhat Demaku, Evgjeni Thaci-Dragusha, Sokol Bashota, Besa Kabashi Ramaj, Adri Nurellari, Rashit Qalaj, Zenun Pajaziti, Valdete Idrizi, Betim Gjoshi, Fehmi Mujota, Petrit Hajdari, Luljeta Veselaj-Gutaj, Blerand Stavileci, Muzafer Shala, Muhamet Haliti, Kujtimi Gashi, Safete Hadergjonaj, Donjet Bislimi.

Postime të ngjajshme
Lajme

Paralajmërimi i Donika Kadaj-Bujupit

Lajme

Pamje: Aksident i rëndë në Prizren, ka të lënduar rëndë

Lajme

Valon Syla shkon me ‘mindil’ në Pressing, e tregon arsyen pse veproi kështu

Lajme

Këto janë komunat që nuk kanë asnjë rast aktiv me koronavirus