Sport

‘Cima’ reagon për herë të parë pas shkarkimit të Munishit

Presidenti i Ballkanit, Arsim Kabashi ka reaguar për herë të parë pas largimit të Ismet Munishit nga Ballkani.

Ballkani e ka zyrtarizuar shkëputjen e marrëveshjes me trajnerin e mirënjohur kosovar, Ismet Munishi.

Pas një viti e gjysmë në Suharekë, Munishi nuk do të jetë më trajner i Ballkanit.

Skuadra suharekase ishte paraqitur në mënyrën më të mirë të mundshme nën drejtimin e Munishit, derisa Ballkani u kualifikua për herë të parë në histori të klubit në finalen e Kupës së Kosovës.

Postime të ngjajshme
Sport

Djali i Tahir Batatinës mbledh yjet e Dritës, Ballkanit dhe Llapit, premton diçka për vitin 2022

Sport

Përfundon ndeshja Ballkani – Vorskla, ky është rezultati përfundimtar

Sport

FC A&N transferon mesfushorin me përvojë të madhe në futbollin kosovar

Sport

Vitia ‘shpërthen bombën’ e radhës në këtë afat kalimtar, transferon mbrojtësin e njohur