Show Bizz

Cima i shkon te varri ‘Hasan Kunxhit’ dhe ja çka i thotë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ka plot dy vite që kur aktori i njohur Hasan Gashi, apo i njohur me nofkën e tij ‘Hasan Kunxhi’, ka ndërruar jetë.

E me rastin e përvjetorit familjarët, miqtë e shumë kolegë të tij e kanë përkujtuar aktorin e njohur e të dashur shumë nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Ai ishte kolegu dhe shoku i ngushtë i aktorit të njohur Cimës, nuk ishin të pakta skeçet në të cilën morën pjesë së bashku, e të cilat edhe sot e asaj dite mbahen mend.

E meqë, u bënë dy vite që kur aktori iku nga kjo botë, Cima me anë të një fotoje pranë varrit të tij, tregon se sa e vështirë është jeta pa mikun e tij.

“Sot , isha me përkujtu shokun tim Hasan Gashi , të cilin e keni njohur si Hasan Kungji.
Me Hasanin ditë edhe natë ishim bashkë , një njeri i urtë , i mirë , punëtor , i hareshëm. Qenka vështir me të përkujtu , e aq më shumë me u mësu me u mësu me ikjen tënde të shpejtë. Pusho i qetë shokë ”, shkruan humoristi i njohur./Kosovarja/.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto