Show Bizz

Çiljeta e filloi ditën me namaz, publikoi këtë foto

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Çiljeta Xhilaga e nisi ditën me namaz.

Çiljeta Xhilaga ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën tregoi se ditën e nisi me namazin e sabahut, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja në atë video shfaqi vetëm këmbët, ndërsa edhe një herë tregoi se është e përkushtuar ndaj riteve fetare.

Për ndryshe, sa i përket projekteve muzikore, Çiljeta ka pak ditë që ka publikuar këngën “A je mirë” në bashkëpunim me Estton.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto