Sport

Cilat aktivitete sportive lejohen dhe cilat jo – Dokument

Gjatë ditë së sotme, Qeveria e Kosovës në një konferencë për media lajmëroi se të premten do të hyjnë në fuqi masat e reja.

Ndërkaq, IndeksOnline ka siguruar dokumentacionin e të gjith masave të reja që pritet të hyjnë në fuqi në fund të kësaj jave.

Kështu, aktivitetet sportive do të lejohen por duke i respektuar gjithmonë masat anti-covid, gjithashtu do të lejohen edhe fitneset dhe pishinat në vendet e mbyllura, pa harruar respektimin e masave kundër Covid-19.

Postime të ngjajshme
Sport

Dikush me pica e dikush në jakuzi, futbollistët e Dritës po argëtohen para ndeshjes me Ballkanin

Sport

Futbollisti i Feronikelit emocionohet duke nderuar figurën e të ndjerit Shefqet Sinanit

Sport

Dikur ishte yll i Real Madridit, sot merret me muzikë

Sport

Drita njofton për humbjen e njërit prej më të dashurve të familjes së tyre!