Show Bizz

Cila është makina e pëlqyer e Rita Orës?

Rita Ora është një prej vipave më të pasur të të gjithë botës dhe kjo gjë tregohet më së miri në jetën luksoze që bën.

Ajo mund të ketë shumë makina në pronësi, por një gjë ka rënë në sy, mesa duket Ritës i pëlqejnë vetëm makinat e tipit “Range Over”, pasi me to është parë më së shumti duke udhëtuar.

Pasi kaloi kohë me miqtë e saj në fshatin anglez dhe më pas me fluturime të ndryshme drejt Evropës, ajo është rikthyer në punë.

Këngëtarja dukej elegante me pallton e saj të gjatë prej lëkure, ndërsa futej në makinën e saj të tipit “Range Rover”.

Rita e kombinoi pallton e saj të zezë prej lëkure me xhinse të gjera të cilat tregonin çizmet e saj me lëkurë gjarpri.

Ajo vuri një kapele bejsbolli në kokë dhe vuri në dukje makijazhin minimal, teksa flokët e saj bionde i la në mënyrë të lirshme.

Rita po përgatitet për projektin e saj të radhës që është një film.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Capital T habit me veprimin ndaj Ledri Vulës: Artisti që kopjon më shumë

Show Bizz

Tuna merr vendimin e papritur për veten dhe karrierën e saj

Show Bizz

Afërdita Dreshaj përballet me këtë problem në shtatëzëni

Show Bizz

Kylie Jenner josh me format trupore në setin e ri fotografik