LajmeShow Bizz

“Çikat e babit”, Luta përkrahet nga vajzat e tij

Kandidati për kryetar të Gjilanit, Lutfi Haziri, ka marrë përkrahje të fuqishme nga vajzat e tij.

Kënga, Mimas dhe Lotina kanë postuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihen pranë njëra-tjetrës me buzëqeshje në fytyrë.

“Çikat e babait”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografie.

Kujtojmë se, Lutfi Haziri është në garë të ngushtë me kandidatin e Vetëvendosjes, Alban Hyseni.

Postime të ngjajshme
Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdes 24-vjeçari shqiptar

Lajme

Momenti kur polici serb tërheq zvarrë një grua gjatë protestave në Beograd

Lajme

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë, reagon Policia