Show Bizz

Çika e Shyhretit me jetë luksoze, shihet me vetura të shtrenjta

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Në familjen e madhe të Shyhrete Behlulit secili anëtar i saj ka lluksin të jetojë jetën siç do vet.

Ajo është nënë e pesë fëmijëve, tri vajzave dhe dy djemve të gjithë personazhe të njohura për publikun.

Ëngjëllusha është vajza e saj e cila ka trashëguar talentin e nënës dhe tashmë një këngëtare e sukseshme.

Ajo dallohet për stilin e veçantë dhe veshjet firmato e jetën luksoze që bën. Përveç që është e pasionuar pas dukjes e veshjes, ajo si duket është adhuruese e veturave.

Kjo pasi e shohim sa me një, sa me tjerën veturë, duke pozuar në vende të ndryshme.

Nuk dihet realisht nëse këto vetura i ka të vetat apo veç sa për t’u fotografuar pranë tyre.

Por nuk përjashtohet mundësia që mund edhe të jenë, derisa dihet se bashkë me nënën e saj, Shyhreten fitojnë jo pak nga mbrëmjet, dasmat e ahengjet e shumta familjare gjithandej./Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto