Show Bizz

Çifti i ri?! Mevlani dhe konkurrentja e “Për’puthen 40” në momente intimiteti

Ish-konkurrentë e “Për’puthen” vazhdojnë tē qëndrojnë në qendër të vëmendjes dhe çdo lëvizje e tyre përbën lajm.

Ka qenë Princi që së fundmi ka habitur të gjithë me postimin e tij.

Ai ka publikuar një foto ku shihet Mevlani dhe konkurrentja e “Përputhen 40” Lindita.

Në këtë foto dyshja shihen shumë tē afërt me njëri-tjetrin sa gati shkëmbejnë puthje.

“Hahahah i kapa” ka shkruar Princi sipër fotos që na la gojëhapur.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës