Sport

Çiftet e javës së 24-të në Grupin A të Ligës së Parë

Në fundjavë do të zhvillohet java e 24-të në Grupin A të Ligës së Parë, shkruan Zeri.info.

Skuadra lidere e këtij grupi, Dukagjini, do të jetë nikoqire e Onixit.

Skuadra tjetër që po lufton për të hyrë në Superligë dhe që renditet e dyta, Malisheva, luan me Vushtrrinë.

Ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo mes Istogut dhe A&N.

Çiftet e javës së 24-të në Grupin A të Ligës së Parë:

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina e quan ndeshjen ndaj Gjilanit më të rëndësishmen në tetë vitet e fundit

Sport

A do të kthehet Ronaldo në Sporting? Flet Jorge Mendes

Sport

Lista e 10 sportistëve më të paguar sipas Forbes

Sport

Drita apo Ballkani, cili do të jetë klubi i tretë që do të dal në Evropë?