Sport

Çiftet e javës së 24-të në Grupin A të Ligës së Parë

Në fundjavë do të zhvillohet java e 24-të në Grupin A të Ligës së Parë.

Skuadra lidere e këtij grupi, Dukagjini, do të jetë nikoqire e Onixit.

Skuadra tjetër që po lufton për të hyrë në Superligë dhe që renditet e dyta, Malisheva, luan me Vushtrrinë.

Ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo mes Istogut dhe A&N.

Çiftet e javës së 24-të në Grupin A të Ligës së Parë:

Postime të ngjajshme
Sport

Drita i dërgon urime Malishevës dhe Ulpianës

Sport

Kjo do të jetë përballja e zjarrtë e “Play-off”-it për inkuadrim në Superligë

Sport

Këto dy skuadra bien nga Liga e Parë

Sport

Liga e Parë: Këto dy skuadra përmbyllin sezonin fantastik me inkuadrim në Superligë, ndërsa këto janë dy skuadrat që bien