Sport

Chelsea ofron 103 milionë euro për yllin e Juventusit

Chelsea po ndjek qendërmbrojtësin e Juventusit, Matthijs De Ligt me shpresën për të tërhequr një tjetër transferim mahnitës tre shifror, zbulon Mirror.

De Ligt vlerësohet në 103 milion £ (140 milion dollarë/120) dhe mund të shihet si një blerje thelbësore nëse Antonio Rudiger largohet mes një mosmarrëveshjeje për rinovimin e kontratës,përcjell ORAinfo.

Ai gjithashtu mund të dëshirojë një lëvizje nga Juve për shkak të rënies së formës së klubit në këtë fushatë.

Postime të ngjajshme
Sport

Zhegrova reagon pasi i siguroi fitoren Baselit me supergol në “frymën e fundit”

Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit