LajmeShow Bizz

Çfarë u panë duke bërë Adriana Matoshi me të dashurin në garderobën e një dyqani?

Këto kohë nuk kanë munguar një mori dedikimesh dashurie në adresë të aktores së mirënjohur Adriana Matoshi.

Të gjjtha mesazhet e bukura të dashurisë drejt saj, janë bërë nga Keith, i dashuri i aktores.

Ai, pak kohë më parë u shfaq në një emsion televiziv ku i shpalli të gjjtha ndjenjat ndaj Adrianes, ndërkohë që ata tashmë janë bërë krejt të pandashëm me njëri tjetrin, shkruan “Kosovarja”.

Aq të pandashëm janë, sa Keith është me Adrianen edhe kur ajo është në garderoben e ndonjë dyqani duke provuar rroba.

Ata janë fotografuar së bashku në garderobë dhe të dy po duken tejet fresh, e dashuria sikur u ka dhënë shumë shkëlqim.

Postime të ngjajshme
Lajme

Britania e Madhe del me qëndrim zyrtar për dialogun Kosovë-Serbi

Lajme

Inatoc e Pidiq: 6 emra të pazakontë të fshatrave të Gjilanit

Show Bizz

Kjo është maturantja më e bukur e vitit 2021

Lajme

Vlora Çitaku tregon nëse do të garojë për kryetare të PDK-së