Blic Plus

Çfarë presin meshkujt në një lidhje?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Në bazë të hulumtimeve të revistës “She Knows”, meshkujt nga një lidhje kërkojnë gjëra të thjeshta, ndërsa që kjo është lista për të pasur një lidhje të suksesshme.

Marrëdhënie intime

Kjo gjithsesi se është në majë të listës. Po, duan marrëdhënie intime dhe madje duan shpesh. Mirëpo, meshkujt gjithsesi se dëshirojnë ledhatime dhe puthje, prandaj edhe nuk do të ketë asgjë kundër nëse me iniciativën tuaj e përqafoni apo e mbani për dorë gjatë shëtitjes.

Mos u shtirni

Pa marrë parasysh se femrat mendojnë sa mirë kanë aktruar diçka, këtë meshkujt mund ta vërejnë shumë lehtë, e kështu edhe lindin problemet.

Sensin për humor

Një femër me humor dhe disponim të mirë për meshkujt është shumë tërheqëse./Telegrafi/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën