Show Bizz

Çfarë po ndodh në jetën e Ledri Vula?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperi Ledri Vula cilësohet si njëri nga reperët më të pëlqyer shqiptar, kjo për shkak të këngëve që i sjell e mënjëherë shndërrohen në hite.

Ledri përpos muzikës që sjell ai pëlqehet shumë edhe për stilin e tij dhe paraqitjeve publike, shkruan Kosovarja.

Ledri ka një numër të madh të fansave, ku në llogarinë e tij në “Instagram” numëron mbi 1.4 milionë ndjekës.

Ai është shumë aktiv dhe vazhdimisht ndan fotografi të projekteve që po realizon dhe jetës së tij të përditshme.

Mirëpo, së fundi ai ka vendosur që t’i fshehë, ose edhe t’i fshijë të gjitha postimet që ka bërë deri më tani.

Reperi ka vendosur të mbajë vetëm një nga fotografit që ka postuar së fundi.
Ky veprim nga ana e Ledrit ishte i papritur, se çfarë do të ndodh, do ta zbulojmë ditëve në vazhdim./Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto