Show Bizz

Çfarë po ndodh mes Fifit dhe Luanës?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Fifi dhe Luana njihen si mikesha të mira mes vetes.

Luana Vjollca po bën përgatitjet e fundit për t’u rikthyer me sezonin e ri të “Shiko kush Luan”, shkruan lajmi.net.

Fansat ishin kureshtar të dinin nëse në këtë sezon do të jetë pjesë e spektaklit edhe Fifi, dhe ajo ka shuar kureshtjen e tyre duke u përgjigjur në Instagram.

“Ej nanusha , pas gjithe kerkesave dhe pyetjeve qe mkeni bo , kete sezone nuk do jem pjese “ shiko kush LUAN “ . Arsyeja eshte @luanavjollca 😡 FALEMINDERIT !!!”, ka shkruar Fifi.

Mbetet të shihet nëse kjo deklaratë e Fifit ishte vetëm në suaza të shakasë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto