Lajme

Çfarë po ndodh? Arben Vitia, Valbon Krasniqi dhe Naser Ramadani thërrasin konferencë për media

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia së bashku me drejtorin e SHSKUK-së, Valbon Krasniqi dhe drejtorin e IKSHPK-së, Naser Ramdani do të mbajnë konferencë për media.

Konferenca do të mbahet tek ndërtesa e Qeverisë në orën 17:00.

Nuk dihet arsyeja se pse është thirrur kjo konferencë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Bie bora e parë në Kosovë

Lajme

Shaqir Totaj i PDK-së tregon pse i hyri garës për kryetar të Prizrenit

Lajme

Shpend Ahmeti dërgon një mesazh gjatë transmetimit direkt për Bedri Hamzën

Lajme

Vitia e Zemaj përplasen për menaxhimin e pandemisë