Lajme

Çfarë nuk shkon në foton e Biden dhe Harris që po komentohet nga të gjithë

Ish-kandidatja për presidente të SHBA, Hillary Clinton ka postuar një foto në rrjetet sociale të presidentit të zgjedhur, Joe Biden dhe zëvendëspresidentes Kamala Harris.

Fotoja më lart është bërë nga brenda në makine, ndërsa Biden dhe Harris shfaqen duke qeshur.

Lexo Edhe:
Rekord negativ me 41 vdekje e 1 490 raste të reja në 24 orët e fundit në Greqi
“Mirëmëngjesi”, shkruan Hillary Clinton krah fotos.

Por ajo që bie në sy është se të dy ata nuk mbajnë maska dhe as distancë fizike.

Postime të ngjajshme
Lajme

Syla: Çika e Gani Gecit, babai i së cilës i ka dy vrasje të konfirmuara flet në Parlament për vrasje

Lajme

E zbulojnë shkencëtarët: Ky është ilaçi që parandalon përhapjen e COVID-19 për 24 orë

Lajme

Ia kritikoi vajzën, Gani Geci i reagon Kryeziut: Me ty merrëm unë

Lajme

Lajm i mirë për 7 komunat e Kosovës, futen në zonën e gjelbër!