Lajme

Çfarë moti na pret gjatë dy ditëve të vikendit?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Sot në Kosovë dhe rajon do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Temperaturat do të shënojnë ngritje të lehta.

Nesër në tërë rajonin pritet të kemi mot me diell dhe të nxehtë. Netët dhe mëngjeset do të jenë të freskëta.

Nga e hëna në tërë rajonin pritet të kemi mot me diell dhe mjaft të nxehtë. Priten ngritje të temperaturave dhe valë e re nxehtësie e cila do të jetë intensive por nuk do të jetë e fuqishme sikur vala e kaluar e nxehtësisë.

Pra , ditëve të ardhshme na pret mot stabil dhe i nxehtë në tërë rajonin dhe do të jetë kohë ideale për pushime në bregdet për të gjithë ata të cilët planifikojnë të pushojnë./Meteoballkan

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat