Lajme

Çfarë i tha Merkel Shqipërisë me xhaketën e kaltër?

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka mbërritur mëngjesin e të martës në Shqipëri e veshur me një xhaketë të kaltër.

Sipas ekspertëve të komunikimit ngjyra e kaltër nënkupton se Shqipëria duhet të marrë vendime të rëndësishme, por jo shumë strikte.

Merkel ndryshon vetëm ngjyrat e xhaketës, në varësi se ku shkon, kë takon atë ditë dhe për çfarë do të diskutojë./Euronewa.al/

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar