Lajme

Çfarë i mbeti merak Blerta Deliut, pasi nuk mund ta bënte se ishte deputete

Të jesh në syrin mediatik gjatë gjithë kohës, shpesh mund të jetë goxha sfiduese.

Deputetja nga Partia Demokratike e Kosovës, Blerta Deliu ishte e ftuar në emisionin “Libero me Resul Sinanin’’, e cila u pyet se për cilën gjë e merr malli, por pozita që ajo mban e penalizon në jetën e përditshme.

‘’Ndoshta të luaj më shpesh në teatër, për shkak të angazhimeve që i kam. Me merr malli për punën ekipore me kolegë, për provat që janë pjesa më e mirë e punës, batutat mes kolegëve. Komuniteti artistik është shumë i dashur, të drejtpërdrejtë, më merr malli për kohën me ta e veçanërisht po e them, për ndonjë paraqitje në teatër që secila aktore e ka ëndërr’’, tha Deliu.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar