Show Bizz

Çfarë dënimi u jep djemve që s’e kënaqin në lidhje? Ronela Hajati befason fansat me përgjigje

Si rrallëherë, këngëtarja e njohur, Ronela Hajati ka ndarë detaje nga jeta e saj private.

Ronela Hajati ka ndarë si rrallëherë detaje nga jeta e saj private.

Këngëtarja e njohur ka qenë së fundmi e ftuar te “Binjakët”, ku u pyet se çfarë dënimi u jep djemve që nuk e kënaqin në një lidhje dhe ashtu siç pritej, përgjigjja e saj ishte e prerë.

“I dënoj me dëbim, pra, duke i larguar nga jeta ime!”– tha këngëtarja gjatë intervistës.

Kujtojmë që Ronela për disa vite me radhë jetoi një histori të bukur dashurie me Young Zerkën, edhe pse fjalët e thëna lart e poshtë për lidhjen e tyre nuk u konfirmuan kurrë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

LajmeShow Bizz

Policja kosovare si gjithmonë provokuese, këto janë fotografitë nga pushimet e saj

Show Bizz

Ja çfarë bëjnë Miloti e Edona kur kanë për të kënduar në dasma