LajmeShow Bizz

Çfarë bëri e çfarë tha sot Leonora tek varri i babait?

Leonora Jakupi, me dedikim emocionues në përvjetorin e babait të saj i cili kishte rënë dëshmor.

Me rastin e 23 vjetorit të vdekjes së babit këngëtarja e ka kujtuar të ndjerin me fjalë shumë prekse.

Artistja ka publikuar një fotografi në InstaStory nga vizita e saj në varreza.

“Sot 23 vite pa ty Babi, ishe dhe do të mbetesh krenaria jonë më e madhe”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë. /Kosovarja/

Postime të ngjajshme
Lajme

Parashikimi i motit në Kosovë, këto temperatura na presin javën e ardhshme

Lajme

Kryeministri kroat tallet me serbët: Nikolla Tesla është aq serb sa Bruce Lee

Lajme

Detaje nga plagosja në Podujevë, 50 vjeçari u qëllua në këmbë

Lajme

Sa janë të sigurta të dhënat personale në Kosovë?