Show Bizz

Çfarë bënte Beatrix Ramosaj para se të hynte në “Big Brother VIP”?

Beatrix Ramosaj është emër i njohur i skenës sonë muzikore, dikur shumë më aktive dhe e pranishme se tani.

Një herë e një kohë, Beatrix Ramosaj merrte pjesë në festivale të ndryshme, ku edhe fitonte çmime të rëndësishme.

Por, vitet e fundit ajo ra disi në qetësi, madje u largua thuajse komplet nga muzika, e më shumë merrej me foto në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Një mga pasionet e mëdha të bukuroshes, janë edhe udhëtimet dhe para hyrjes në “Big Brother”, ajo ka ushëtuat shpesh në vende të ndryshme.

Related posts
LajmeShow Bizz

Turp në Big Brother VIP: Improvizuan “varrimin” e Einxhel duke i vendosur lule dhe bërë homazhe

LajmeShow Bizz

E turpshme, Arjola dhe Monika shkrihen së qeshuri pas rrëzimit të Einxhelit në Big Brother VIP

Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Show Bizz

Einxhel rrëzohet keq në shtëpinë e Big Brother VIP, reagon Dj Dagz

Leave a Reply

Your email address will not be published.