Lajme

Cedomir Jovanovic e Sheshel kapen keq, ndërhyn autori i emisionit

Politikani serb, Cedomir Jovanovic, e ka lëshuar studion e televizionit “Tv Happy” pas një përpIasje që ka pasur me radikaIin serb, Vosillav Sheshel.

Kjo ka ndodhur pasi Sheshel e ka akuzuar Jovanovicin se ka marrë pjesë në at.entatin kundër Zoran Gjingjqit.

Drejtuesi i emisionit Milomir Maric ka insistuar që Jovanovic të mos e lëshojë debatin, megjithatë ky i fundit nuk është kthyer më në studio.

Jovanovic e Sheshel pothuajse përpIasen ashpër sa herë që marrin pjesë në ndonjë emision televiziv.

Postime të ngjajshme
Lajme

“Kërset” dajaku ndërmjet disa vajzave në Ferizaj

Lajme

“Jerusalemi real i Kosovës dhe shqiptarëve është Mitrovica”

Lajme

Adoleshentja gjendet e vdekur, mbështjellë në plastikë në një depo

Lajme

“No comment” – Reagimi i Florentina Gjergjaj pasi doli video dëshmia se si u vodhën votat për ta bërë Meliza Haradinajn deputete