Sport

Cecelia largohet nga Vllaznia e Pozheranit

Besart Cecelia nuk do të jetë më trajner i skuadrës së Vllaznisë nga Pozherani.

Lajmin e ka bërë të ditur tifo grupi, Ultras-TIGRAT Pozheran në rrjetet sociale.

Ky është njoftimi.

Përfundon bashkpunimi me trajnerin Cecelia
Kf Vllaznia Pozheran i uron suksese në aventurën e re dhe do ta ketë gjithmonë hapur derën për rikthim.
Kjo nuk është një lamtumirë, por mirupafshim Besart 🤝 /blicmedia.net/

Postime të ngjajshme
Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina

Sport

Muriqi flet rreth së ardhmes së tij