Blic PlusLajme

Çdo natë veturë e njëjtë: Banorët e rrugës ‘C’ në hall me shoferin që po bën ‘drift’ te rrethi

Një veturë është xhiruar mbrëmë duke bërë vozitje të vrullshme, apo siç njihet ‘drift’, te rrethi në rrugën ‘C’ në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.

‘Vrojtuesit e lagjes – Prishtinë’, kanë publikuar një video, ku shihet një veturë duke bërë ‘drift’ në rrethin te rruga ‘C’.

Sipas banorëve atje, kjo veturë gati çdo natë bën ‘drift’ dhe kjo po i pengon ata, pasi po shkakton shumë zhurmë.
Ata kanë kërkuar nga Policia e Kosovës, që të identifikohet vetura dhe të mos lejohet që të lëvizë më në këtë mënyrë.

Më poshtë keni videon e kësaj ngjarje. /gazetametro.net

VIDEO

Postime të ngjajshme
Lajme

Kurti thërret konferencë për ‘çështje të mëdha’

Lajme

Dalin pamjet: Xhelal Sveçla u rrah me një person tek “Kafet e Vogla”

Lajme

Pas Amerikës, Kurti tani del edhe kundër BE’së

Blic Plus

I riu shqiptar, ndez cigaren me 50 euro: Bëhet horë nga komentuesit