Show Bizz

Arta Nitaj sfidon dimrin, publikon foto e zhveshur

Dimri nuk po del të jetë i ftohtë për të gjithë. Tek sa temperaturat sillen me minus, Arta Nitaj po e bën plus. Aktorja, modelja dhe prezantuesja kosovare jo rrallë herë sjellë foto atraktive, joshëse e ku shfaqet tepër provokuese, shkruan “Kosovarja”. Por…
Show Bizz

Tayna paralajmëron hitin ‘bombë’ me reperin e njohur

Këngëtarja e famshme kosovare, Tayna për çdo postim që bënë në rrjetin social ‘instagram’ komentohet dhe merr vëmendje të madhe, shkruan Gazeta inFokus. Së fundmi rep-artistja ka publikuar një fotografi me reperin e njohur kosovar, Mozzik. Tayna ka…
Show Bizz

Loredana tregon nëse flet me Mozzikun pas ndarjes

Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Loredana Zefi, gjatë vitit që lamë pas ka qenë një nga emrat më të lakuar në faqet rozë. E gjithë kjo pas akuzës që iu bë nga çifti zviceran, ndarjen nga reperi Mozzik e po ashtu edhe për projektet muzikore. Ajo gjatë natës…