Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Fatoni Peci, ka reaguar pas fotografisë së Bekë Berishës, që ka qarkulluar sot në rrjete sociale. Në këtë fotografi, Berisha shfaqet duke pirë puro në një restaurant, pavarësisht vendimit të rreptë të…
Blic Plus

Njihuni me djalin e madh të Kadri Veselit, identik si babai

Njihuni me djalin e madh të Kadri Veselit. Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli përveç politikan është edhe një baba mjaft i përkushtuar. Ndonëse në publik nuk i shfaq shpesh, Veseli duket se kalon një kohë të mirë edhe me familjen e tij. Veseli dhe bashkëshortja e…
Blic Plus

Getinjo filmohet duke ‘prekur’ të pasmet e një femre

Si duket Getinjo ka kaluar momente mjaft të mira koncertin e fundit. Në rrjete sociale është duke qarkulluar një video intime e Getinjos me një vajzë të pa identifikuar, shkruan lajmi.net. Reperi gjatë natës së djeshme kishte qenë në një koncert dhe pran tij…
Blic Plus

Banorët në panik, kjo krijesë lëviz nëpër çatitë

Një panterë e zezë u fotografua duke shëtitur në çatitë e shtëpive në një qytet francez. Kjo gjë shkaktoi pa nik tek banorët, të cilët telefonuan menjëherë autoritetet.Dëshmitari Victor Lefranc bëri një postim në Twitter duke shkruajtur: “Imagjinoni të…