Sport

Carabao Cup kthehet me tri sfida, vëmendja në “Stamford Brigde”

Sot (e martë) kthehet “Carabao Cup” me tri ndeshje interesante, në kuadër të çerekfinaleve.

Sfida më interesante pritet të jetë në “Emirates Stadium” ndërmjet Arsenalit dhe Leeds Unitedit.

Armando Broja do kthehet sërish në “Stamford Brigde”, por tani si kundërshtar i Chelseat, por ekziston mundësia që shqiptari të mos jetë i gatshëm të luajë ndaj ish skuadrës.

Ndërkohë, ndeshja e tretë është mes QPR-së dhe Sunderlandit. Të tre takimet nisin në ora 20:45.

Postime të ngjajshme
Sport

Humbja me Partizanin kushton shtrenjtë, Martini njofton vendimin e rëndësishëm

Sport

Daku gjen rrjetën për herë të tretë në Kroaci, shënon në fitoren e Osijekut

Sport

Real Madridi është destinacioni i preferuar i Haalandit

Sport

Shiu në Elbasan "mbyt" Teutën, Partizani fiton me përmbysje spektakolare