Show Bizz

Capital T tregon shumën marramendëse për koncertin në Tiranë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mbrëmjen e djeshme, Capital T ka qenë i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” ku ka zbuluar shumë të pathëna për jetën e tij.

Ai për herë të parë tha se është beqar dhe ka treguar edhe shumën marramendëse që ka harxhuar për koncertin që do të mbaj më 19 shtator në Tiranë.

“Diku rreth 200 mijë euro janë investim”, ka thënë Capital T./Indeksonline/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto