Show Bizz

Capital T konfirmon publikisht lidhjen

Prej kohësh në mediat rozë është përfolur se Capital T është në një lidhje me modelen Adrola Dushi.

Ata janë kapur shpesh mat, mirëpo kurrë nuk e kanë pranuar publikisht në mënyrë të drejtpërdrejtë.

 

Mbrëmjen e sotme, Capital T ishte i ftuar në “Në Kurthin e Piter Pan”, ku u pyet dhe rreth jetës private. Reperi tha se është i dashuruar, mirëpo ende nuk ka diçka konkrete.

“Ma kanë marrë zemrën. Jemi rrugës por s’kemi akoma diçka konkrete”, tha ai, ndërkohë preferoi të mos e zbulonte emrin e partneres.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë

Show Bizz

Këngëtarja e famshme nxjerr fotografi nga dasma e saj më 1992

LajmeShow Bizz

E ndaluan të ankorojë jahtin në Ulqin, revoltohet Emina Cunmulaj, ka një thirrje për shqiptarët

Show Bizz

E pëson keq Ardian Bujupi, i përmbyset vetura super luksoze nga uji