Show Bizz

Capital T dhe Adrola Dushi fejohen? Bëhet lëmsh rrjeti nga urimet për dyshen

Capital T dhe Adrola Dushi kanë qenë për një kohë të gjatë kryefjala e medieve rozë.

Ata janë përfolur për një lidhje dashurie por një gjë të tillë e mohuan të dy, duke u shprehur se kanë vetëm miqësi të mirë.

Së fundi, Capital T ka postuar një foto me Adrolën në rrjetin social ‘Facebook’ të shkrepur para disa kohëve.

Kjo fotografi e bashkangjitur me linkun e këngës së reperit, protagoniste e të cilit është Adrola mori gjithë vëmendjen tek komentet e ndjeksëve.

Rrjeti po zien nga urimet për fejesën e tyre dhe nuk dihet se cila është e vërteta pas kësaj.

Related posts
Show Bizz

Çfarë bënte Beatrix Ramosaj para se të hynte në “Big Brother VIP”?

Show Bizz

Semi mori ‘hak’ ndaj Donaldit, Romeo ia kthen me të njëjtën monedhë këngëtares

LajmeShow Bizz

“Unë u ktheva”, postimi prekës i Adriana Matoshit pas operimit

Show Bizz

Beatrix takohet me Romeon, ky është reagimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *