Sport

Caktohen gjyqtarët për takimet në Ligën e Parë të grupit A dhe grupit B

Liga e Parë nuk ka kohë për pushim dhe do të rikthehet përsëri për të luajtur futboll, shkruan Sheshi.info.

Elita e dytë më e lartë e futbollit kosovar do ta ketë takim kryesor për këtë javë Rahovecin dhe Lirinë në Grupin A, ku gjyqtar kryesor është deleguar Dylot Brahimi me asistëntë Visar Kelmendi dhe Arnolld Bacaj.

Në anën tjetër, “bilbili” në ndeshjen kryesore të Grupit B mes Arbërisë dhe Ferizajit i është besuar Granit Becolli dhe asistentët Eris Sekiraqa dhe Albin Ajvazi.

Më poshtë mund t’i shihni edhe delegimet e plota.
Grupi A dhe Grupi B

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit

Sport

Faza e dytë starton në mesjavë, vëmendja në Gjilan!