Sport

Bylbyl Sokoli ka filluar me trajtim të menjëhershëm mjekësor

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pak ditë më parë Bylbyl Sokoli është larguar nga pozita e trajnerit të Prishtinës, shkruan BlicMedia.

Bylbyl Sokoli në një konferencë të jashtëzakonshme e cila është zhvilluar në zyret e klubit ka deklaruar se duhet të largohet nga skuadra e Prishtinës për shkaqe shëndetsore.

Sipas burimeve të BlicMedia, Bylbyl Sokoli ka fillu trajtimin mjekèsor.

Këtë javë trajneri i njohur do të jetë në terapi dhe më pas në kunsultim me ortopedin e njohur Qerim Kida do të vendosin për intervenimin kirurgjikê. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv