Show Bizz

Butrinti i tha se është ‘e keqe’, reagon Soni Malaj

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Butrint Imeri tha se nuk do të ishte çift i mirë me Soni Malajn pasi mendon se ajo është, me fjalë të tij, “e keqe”. Vjen reagimi i Sonit.

Në emisioninin festiv të “Shiko kush luan” ishte i ftuar edhe këngëtari Butrint Imeri.

Ai u bë pjesë e disa lojërave dhe tek njëra prej tyre duket se u shpreh pak gabim.

Teksa ishte përballë Ylli Limanit, këngëtarit ju kërkua të zgjidhte emrin e një vajze të njohur të ekranit shqiptar me të cilën mendon se do të ishte çift perfekt.

Butrinti u mendua pak dhe për ta nxjerrë nga situata, Ylli i propozoi emrin e këngëtares Soni Malaj.

Butrintit nuk i ka pëlqyer si ide dhe u shpreh se Soni është “e keqe”.

Duket se përshtypja që Butrinti ka për Soni Malajn nuk është kaluar pa i rënë në vesh këngëtares, e cila ka reaguar me anë të një postimi në Instastory.

“Jo kushdo që ka emrin “Butrint” ka kulturën dhe artin e qytetit antik. “Butrintërit” e tjerë mund të jenë shumë mirë ndonjë markë tapash veshësh”, shkruan Soni.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto