.
Lajme

Burri nga Podujeva po e pastronte borën, fqinjët e “shkelin” me makinë

Ramiz Bici gati sa vdiq, kur të mërkurën u godit me veturë nga një fqinj i tij.

Burri nga Godishnjaku i Podujevës ishte duke e pastruar borën nga rruga në fshatin e tij. Ai përfundoi në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, teksa pësoi lëndime në kokë, shpinë e gjymtyrë të tjerë.

Sipas tij, ai nuk e di arsyen e këtij sulmi dhe se këtë ia ka lënë drejtësisë.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e së mërkurës.

“Kanë ardhë qëllimit më kanë goditë, për me më mbytë”, rrëfen ndër të tjera ai.

Related posts
Lajme

Tërheqja e 30% nga Trusti? – ky është vendimi i fundit

Lajme

Kurti sërish kandidat për kryetar të VV-së

Lajme

Rama: Kuvendi le të shkojë në zgjedhje – s’tërhiqem nga projekti “arkitekti i kryeqytetit”

LajmeSport

Këshilltarja e re e Kurtit paralajmëron themelimin e Zyrës për Luginë