Sport

Burnley – Arsenal: Shënohet gol i bukur nga gjuajtja e lirë

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Burnley – Arsenal.

Në minutën e 30-të, Martin Odegaard ka kaluar Arsenalin në epërsi 0:1 me gol të bukur nga gjuajtja e lirë, shkruan FrontOnline.

Ndryshe, kjo sfidë është e vlefshme për javën e pestë në Superligën e Kosovës.

Postime të ngjajshme
Sport

Obërtinca jep dorëheqje, Fushë Kosova emëron trajnerin e ri

Sport

Nga Muriqi, Rrahmani, Hysaj dhe Gjimshiti, zbulohen pagat e futbollistëve shqiptarë në Serie A

Sport

Ndeshje tejet interesante zhvillohen në xhiron e 10-të të Ligës së Parë, këto janë delegimet e plota të gjyqtarëve

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 11-të në Superligën e Kosovës