Sport

Bunjaki zbulon një moment interesant sa ishte trajner i Kosovës, kur disa politikanë ndërprenë stërvitjen për disa minuta

Përfaqësuesja e Kosovës ndodhet në një ecuri të dobët rezultatesh, derisa fitoren e fundit e regjistroi një vit më parë.“Dardanët” këtë muaj zhvilluan tri ndeshje, derisa në njëren prej tyre humbën nga Maqedonia e Veriut në Shkup duke humbur rastin e kualifikimit në “Euro 2020”.

Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki ka zbuluar një moment interesant sa ishte përzgjedhës i “Dardanëve”.“E mbaj mend një moment kur ishim duke stërvitur në Kastriot, dhe bisedova pak me ndihmësin tim që ishte më parë duke punuar në Lazio e vende tjera”, deklaroi Bunjaki në “T7”, përcjell “Zeri.info”.

“I thash atij se po vijnë disa politikanë në stërvitje dhe se duhet ta ndërprejmë për pesë minuta, ai refuzoi këtë gjë”, shtoi ai.

Postime të ngjajshme
Sport

Dikur punëtor i ndërtimtarisë, tani firmos me Newcastle United

Sport

Premierliga vjen sot me ndeshje të mëdha

Sport

Në këtë vend dënoheni me dy vjet burg nëse s’mbani maskë

Sport

“El Clasico”: Këto janë formacionet e mundshme