Lajme

Bulliqi thotë se nuk e ka suImuar askënd

Kryetari i komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi ka reaguar pas publikimit të lajmit se ka suImuar shefin e transportit në komunën e Podujevës, Ramadan Zymerin, e për të cilin ka thënë se është krejtësisht i pavërtetë.

Bulliqi ka shtuar se kjo është shpifje me qëllim për ta dëmtuar reputacionin e tij si kryetar dhe po bëhet në prag të zgjedhjeve të 124 shkurtit.

Postime të ngjajshme
Lajme

Nga këto komuna janë rastet e reja me Covid 19

Lajme

Këto janë rastet e reja me Covid 19

Lajme

Vdes 20 vjeçarja e lënduar në shpërthimin e Ferizajt

Lajme

Një person digjet brenda shtëpisë në Prishtinë