Sport

BOOOM: Llapi prezanton mbrojtësin evropian, ja se në cilat skuadra ka luajtur ai

Përforcimi i fundit i dimrit për Tahir Batatinën ka arritur në Kosovë.

Anthony Monin ka përforcuar radhët e Llapit, shkruan Gazeta Olle.

Qendërmbrojtësi francez ka luajtur së fundmi në Zvicër, tek skuadra e Vallorbe.

Ai më parë ka pasur eksperienca edhe në Angli, Skoci dhe Francë.

Skuadrat në të cilat ka luajtur ai kanë qenë amatore ose gjysëm-profesionale.

Ai do të jetë gati për të luajtur në duelin e Kupës së Kosovës kundër Ballkanit.

Ditëve në vijim skuadrës pritet t’i arrijnë edhe transferimet nga vendet afrikane.

Postime të ngjajshme
Sport

Rezultatet e dy ndeshjeve të stinorit vjeshtor mes Prishtinës dhe Llapit

Sport

FC Prishtina – Llapi: Forma e skuadrave në pesë ndeshjet e fundit dhe përballjet direkte

Sport

Shtatë takime në Ligën e Parë: “Nxehtë” në Klinë, spikat derbi në Prizren

Sport

Rrëfimi prekës i futbollistit të Prishtinës, Muça mposhti kancerin dhe iu kthye fushës