Sport

BOOOM! Drenica sjell edhe përforcimin e shtatë, vjen nga Partizani

Pak minuta më parë Drenica prezantoi edhe transferimin e shtatë të këtij sezoni.

Sulmuesi anësor i Partizanit, Dionis Çikani është afruar në Skenderaj me anë të formulës së huazimit, raporton Gazeta Olle.

Lajmin të ditur e bëri vetë skuadra përmes faqes zyrtare.

Çikani më herët ka luajtur edhe për Tiranën dhe Besën e Kavajës.

Përveç tij, Drenica transferoi edhe emra të rëndësishëm si Rapo, Gjoni, Ramadani e Rogova./

Postime të ngjajshme
Sport

Flamurtari – Shkëndija: Përfundon miqësorja, ky është rezultati befasues

Sport

A&N luajti miqësore me KEK-un, ky është rezultati përfundimtar

Sport

Ndeshja e madhe e Superkupës mes Dritës dhe Prishtinës do të transmetohet në dy televizione

Sport

Gjysma e Superligës në Antali, ja cila skuadër po qëndron në hotelin më të shtrenjtë