Show Bizz

Bonez MC vendos unazën e tij në gishtin e Loredanës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Javët e kaluara, qarkulluan disa thashetheme në internet për bjonden bukuroshe, Loredana dhe reperin Bonez MC.

Thashethemet u përhapën lidhur me dy super-yjet e repit, shkruan Raptastisch, transmeton lajmi.net.

Kushdo që e ka ndjekur skenën e repit gjatë muajve të fundit, ka pasur mundësi të vërejë se Loredana ka kontakte të shpeshta me “187 Strassenbande”

Disa javë më parë, Bonez MC dhe Loredana u takuan për herë të parë dhe duket se gjithçka kaloi si duhet mes dy artistëve të repit.

Të dy, më pastaj publikuan storie të përbashkëta dhe janë takuar më shpesh nga ajo kohë. Loredana madje ndoqi nga afër koncertin e Bonez dhe publikoi pamje në rrjete sociale.

Së fundi, u publikua një video ku të dy shihen bashkë dhe një gjest i reperit bëri të dyshohet se mes tyre ka diçka më shumë sesa veç marrëdhënie pune.

Në video, Loredana mban unazën e Bonez MC. Këtë unazë ai dhe Raf Camorra e kishin bërë të njëjtë për të festuar çmimin për albumin “Palmen aus Plastik”.

Fakti që Loredana mund ta vendos unazën që reperi e ka mbajtur për 3 vjet, tregon të paktën sa miq të afërt janë bërë, nëse jo më shumë… /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto