Sport

“Bombardohet” faqja zyrtare e Dritës: A keni marre?

Ka përfunduar edhe xhiroja e 30-të në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan Gazetasheshi.com

Me fitoren e Prishtinës e Ballkanit dhe dështimin e Dritës, lufta për titullin e kampionit është bërë shumë e zjarrtë.

Prishtina ka triumfuar në derbin e madhe ndaj Dritës me rezultat 1 me 2.

Kjo ishte fitorja e katërt për skuadrën e Prishtinës ndaj Dritës në këtë edicion.

Pas ndeshjes ka pasur reagime të mëdha nga tifozët e Dritës të cilët e kanë bombarduar faqen zyrtare të klubit duke aluduar se kjo ndeshje mund të ketë qenë e kurdisur.

Madje shumë nga komentet ishin të llojit “A keni marre”?

Postime të ngjajshme
Sport

Dukagjini – Llapi: Kjo skuadër rrëmben trofeun e Kupës së Kosovës

Sport

Ka gol në finalen, Dukagjini – Llapi

Sport

Milani me një këmbë në Ligën e Kampionëve

Sport

Formacionet zyrtare: Dukagjini – Llapi