Sport

“Bombardohet” faqja e Dritës

Kampionia në fuqi, Drita, është befasuar në Pejë ku i ka ndarë pikët me Besën e cila tashmë ka rënë nga Superliga dhe kësisoj gjilanasit kanë bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e kampionit, shkruan Gazetasheshi.com

Ndeshja ka përfunduar me rezultatin 1-1, ku gjatë gjithë ndeshjes dy skuadrat kanë mundur t’i arkëtojnë pikët e plota me rastet që kanë krijuar.

Pas ndeshjes ka pasur reagime të mëdha nga tifozët e Dritës të cilët e kanë bombarduar faqen zyrtare të klubit.

Madje shumë nga komentet ishin të llojit “A keni marre”

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina e quan ndeshjen ndaj Gjilanit më të rëndësishmen në tetë vitet e fundit

Sport

A do të kthehet Ronaldo në Sporting? Flet Jorge Mendes

Sport

Lista e 10 sportistëve më të paguar sipas Forbes

Sport

Drita apo Ballkani, cili do të jetë klubi i tretë që do të dal në Evropë?