Lajme

“Bombardohet” Albin Kurti, për 10 minuta mbi 10 mijë pëlqime në foton e re

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka ndërruar e foton e profilit në rrjetin social ‘Facebook’.

Brenda 10 minutave ai arriti t’i marrë mbi 10mijë pëlqime.

Në këtë foto ai pranoi edhe komente të shumta nga simpatizantët e tij.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar