Lajme

Bllokohet nga reshjet e shiut magjistrala Prishtinë-Ferizaj

Është bllokuar nga reshjet e shiut një pjesë e magjistrales Prishtinë-Ferizaj.

Siç shihet edhe nga fotot e mëposhtme një veturë ka dalë nga rruga.

Në disa komuna të Kosovës është parë situatë e njejtë si pasojë e reshjeve./Express/

Postime të ngjajshme
Lajme

Kurti, me presidentin Biden dhe sekretarin e shtetit do të jetë më ndryshe

Lajme

Faton Abdullahu, ‘’Pa PDK-në e han dreqi këtë vend’’

Lajme

61 pacientë të infektuar virus janë duke u trajtuar në Spitalin e Pejës

Lajme

Flet Haziri, rreth mundësisë së koalicionit paszgjedhor me PDK-në