Lajme

Bllokohen disa rrugë nga rreshjet në Fushë Kosovë

Uji depërton në banesa, bllokohet komplet rruga në Fushë Kosovë. Rruga te Banesat e Britania Home, Rruga që të çon te Lagja Eliza, etj.

Reshjet kanë shkaktuar dëme edhe në Fushë Kosovë, raporton Gazeta Express.

Lexues të Gazetës Express kanë dërguar fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes.

Aty shihet se me vështirësi kalojnë veturat dhe kamionët në atë pjesë.

Sipas lexuesve të Express në vend të ngjarjes ende nuk kanë dalë ekipet emergjente./Express/

Postime të ngjajshme
Lajme

Tri ngjarje të rënda që tronditën Kosovën brenda pak javësh

Lajme

Hoti e jep lajmin, ja kur do të nis vaksinimi në Kosovë dhe kush do e merr i pari

EkonomiLajme

Thesari: Pagesat e komunës së Prishtinës për të prekurit e pandemisë do të kryhen për 48 orë

LajmeShow Bizz

Avokatja shqiptare mahnit me linjat e saj trupore