Show Bizz

Blerona duket mahnitëse në foton e fundit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Është pjesë e ekranit që nga adoleshenca, pasi që nga atëherë ka parë veten në profesionin e gazetares.

Është fjala për modetaroren më të njohur Blerona Zeqiri, e cila edhe sot vazhdon të jetë pjesë e televizionit dhe kamerës.

Ndonëse ishte e re në moshë asgjë nuk e pengoi të jetë afër publikut dhe të dëshmojë shkathtësitë e saj në moderim.

Kjo është edhe ajo për çfarë është komentuar gjatë gjithë kohës, sepse nga një vajzë e re ka rezultuar të shndërrohet në një femër shumë të rritur dhe të pjekur

Por, më në fund moderatorja më e përfolur ka mbyllur gojët e secilit, duke u rikthyer në një modele dhe duke bërë linjat më perfekte. Se sa po duket ende më mirë dhe më e veçantë po tregojnë fotogratë e njëpasnjëshme të cilat tani me shumë ëndje dhe dëshirë i sjell.

Si çdo herë edhe sot arriti të duket perfekte në veshjen që kishte veshur, kështu edhe duke i theksuar më shumë format që ka arritur t’i bëjë. shkruan Kosovarja.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto