.
Lajme

Blero këndon në dasmën e Arbër Zenelit, shpërthejnë të qeshurat

Dasma e futbollistit, Arbër Zeneli, ishte në qendër të mediave rozë dhe publikut këtë javë.

Në mesin e shumë të ftuarve dhe në njërin nga restaurantet luksoze në Mitrovicë, Arbëri kurorëzoi martesën me Dafinën.

E njëri nga pjesëmarrësit në dasmë ishte edhe artisti shqiptar, Blero Muharremi.

Përveç se mori pjesë si mysafir, Blero edhe përformoi në dasmë.

Mirëpo pse shpërthyen të qeshurat gjatë përformimit të Bleros?

Këtë e kuptoni në materialin në vazhdim:

Related posts
Lajme

KEDS njofton se kush mbetet nesër pa energji elektrike deri në 7 orë

Lajme

Pronari i një restoranti e ndjek me thikë klientin në Sarandë

Lajme

Mehaj e Kurti organizojnë ndejë në Jezerc për nder të mërgimtarëve

Lajme

LAJMI I FUNDIT: Vdes profesori i njohur kosovar